Celkové umístění v Krajské lize - starší 1.místo

7.10.2017 Varyáda KV - 4.místo pohár hejtmanky, 2.místo do ligy starší

24.9.2017 Jáchymov   - 3.místo starší

10.9.20107 Pila  1.místo  starší

9.9.2017 Plesná u Chebu - 1.místo starší

23.6.2017 Březová u Sokolova - 2.místo starší

9.-11.6.2017 krajská soutěž KVK  Sokolov - 3.místo starší

4.6.2017 Chodov - 1.místo starší

20.5.2017 okresní kolo hry Plamen - 3.místo starší a postup na kraj

8.5. 2017 Útvina- 8.místo starší

březen halovka v Toužimi   6.místo starší



Celkové umístění v Krajské lize - starší    3.místo

Celkové umístění v Krajské lize - mladší  1.místo

1.10.2016 Varyáda KV - 2.místo mladší, 5.místo starší

18.9.2016 Jáchymov - 1.místo mladší, 4.místo starší

11.9.2016 Pila - 2.místo mladší, 3.místo starší

10.9.2016 Plesná - 1.místo mladší, 5.místo starší

24.6.2016 noční Březová - 3.místo mladší, 3.místo starší

19.6.2016 Bor   - mladší 2.místo,  starší 2. místo

10.-12.6.2016 po 40-ti letech starší žáci na kraji - skvělé 3.místo

22.5.2016 Žlutice mladší 2. místo - okresní kolo hry Plamen

21.5.2016 Žlutice starší 3.místo - okresní kolo - postup na krajské kolo

8.5.2016 Útvina - mladší 2.místo  starší 1.místo

24.4.2016 Chodov - mladší 1.místo    starší do ligy 2.místo


Celkové umístění v Krajské lize - starší    3.místo

Celkové umístění v Krajské lize - mladší  1.místo

4.10.2015 Březová - mladší 3.místo      starší 5.místo

28.9.2015 Jáchymov - mladší  2.místo    starší 4.místo

12.9.2015 Plesná - mladší  2.místo         starší 4.místo

6.9.2015 Pila - mladší  1.místo                starší 4.místo

26.6.2015 Březová-  mladší  2.místo         starší  1.místo

21.6.2015 Bor - mladší     2.místo             starší 5.místo

7.6.2015 Sokolov krajské kolo hry Plamen    mladší 1.místo

17.5.2015 Pila okresní kolo hry Plamen   mladší 1.místo

16.5.2015 Pila okresní kolo hry Plamen   starší 6.místo

8.5.2015 Skalná - mladší     2.místo               starší 1.místo

3.5.2015  Útvina - mladší    1.místo  

19.4.2015-Chodov - mladší 1.místo     

 

Celkové umístění v krajské lize - 1.místo !!!

Březová 3.místo

Jáchymov - 1.místo

Pila - 1.místo

Plesná - 3.místo

Soutěž v Sadově - 1.místo

Noční závody Březová - 2.místo

Okresní kolo hry Plamen - 1.místo

Další zlato tentokráte ze Sokolova

Skalná - 1.místo

Druhý závod - 2.místo

První závod ligy = první vítězství.